HOME    |    CONTACT & ROUTEBESCHRIJVING    |     WEBSHOP

WOGNUM

logo sv spartanen
Trekhaken.nl
sponsorkliks

Onze Subsponsoren:

de-hypotheker

Sponsoren:

cafe-restaurant-partycentrum-stam

Kersttoernooi

Hoi beste spartanen

het kersttoernooi staat weer voor de deur. We gaan de strijd weer aan
met de krielen.
Het wordt een mooie dag en natuurlijk gaan we er voor zorgen dat de
beker in wognum blijft.
De bloesem is waar alles gaat plaats vinden. We zijn daar te gast en
zorgen dat we daar netjes houden. Er wordt tijdens het hele toernooi op
een groot scherm verschillende dingen gedraaid voor jullie maar jullie
kunnen ook jullie clubgenoten aanmoedigen.
De coaches die niet kunnen zorgen zelf voor een vervanger.
we gaan met ze alle een superdag van maken.

Groeten Organistie van het Sew/Spartanen Toernooi
 

Nr.

Tijd

Spartanen

S.E.W.

Uitslag

Punten

Scheidsrechter






Spar.


S.E.W.

Spart.

S.E.W.

1

8.30

Sp D7

SEW D3

-




Joram

2

8.45

Sp D1

Sp D2

-




Sven

3

9.00

Sp D4

Sp D6

-



Mark


4

9.15

Sp D3

SEW D1

-



Yannick


5

9.30

Sp D5

SEW D2

-




Nick

6

9.45

Sp D6

SEW D3

-




Joram

7

10.00

Sp D2

Sp D3

-



Mark


8

10.15

Sp D1

SEW D1

-



Yannick


9

10.30

Sp D7

Sp D5

-




Sven

10

10.45

Sp D4

SEW D2

-




Nick

11

11.00

Sp E1

SEW E2

-



Mark


12

11.15

Sp E2

SEW E1

-



Yannick


 13

11.30

Sp E3

SEW E3

-




Sven

14

11.45

Sp E4

SEW E4

-




Nick

15

12.00

Sp E5

SEW E5

-



Mark


16

12.15

Sp E2

SEW E2

-



Yannick


17

12.30

Sp E1

SEW E1

-




Nick

18

12.45

Sp E3

SEW E5

-




joram

19

13.00

Sp E5

SEW E4

-



Chris


20

13.15

Sp E4

SEW E3

-



Tom


21

13.30

Sp Mini 1

Sew Mini 1

-




Sven

22

13.45

Mix

Meiden

-




Nick

23

14.00

Sp mini 2

Sew mini 1

-



Chris


24

14.15

Mix

Meiden

-



Tom


25

14.30

Sp F7

SEW F4

-




Joram

26

14.45

Sp F6

Sew F3

-




Sven

27

15.00

Sp F4

SEW F2

-



Chris


28

15.15

Sp F5

SEW F3

-



tom


29

15.30

Sp F6

Sp F8

-




Nick

30

15.45

Sp F1

Sp F4

-




Joram

31

16.00

Sp F2

SEW F1

-



Chris


32

16.15

Sp F5

Sp F7

-



Tom


33

16.30

Sp F2

Sp F3

-




Sven

34

16.45

Sp F8

SEW F4

-




Nick

35

17.00

Sp F3

SEW F2




Chris


36

17.15

Sp F1

SEW F1




Tom



17:30

Prijsuitreiking











-























 



Meiden Teams


Team 1 : Team 2:
Coach: Rudi Coach Monique
Isa Nathalie
Jill Romee
Anna Mayka
Sarah Resa
Juliette Amy
Berber Kelly
olivia Jette
lisa roos
michelle nienke
ilse Robin


 

F-teams








F1 Coach Edgar van den Esker F2 Coach Peter Molenaar



1 Justin Commandeur 1 Silvan Vriend



2 Kaya de Buyzer 2 Mikey Koopman



3 Daan Heddes 3 Chris de Vries



4 Jake Tool 4 Ruben Molenaar



5 Sem Romein 5 Gijs Overboom



6 Kaiyo de Boer 6 Rowyn Leyenaar



7 Quinn van den Esker 7 Marien Bakker



8 Wesley Bakker 8 Tijn Bleeker













F3 Coach Anton Vredenbregt F4 Coach Jeroen de Buyzer
F5 Coach Mario Kuip
1 Lucas Bakker 1 Boaz de Buyzer
1 Ruben Schipper
2 Jesse Bakker 2 Joey van den Berg
2 Sam Steenman
3 Luuk Vredenbregt 3 Wouter Spelt
3 Sam Kaldenbach
4 Jarno Balk 4 Teun Schouten
4 Ties van der Neut
5 Bert Wever 5 Thomas Heppe
5 Thijmen Kuip
6 Olivier Roseboom 6 Mats Groot
6 Ties Mol
7 Aaron Bruins 7 Ruben Scholtens
7 Dano Heijn
8 Luuk Wehrmeijer 8 Tristan Konijn
8 Jens Zoutendijk










F6 Coach Piet Zweet F7 Coach Mnr Bot
F8 Coach Carlo Pietersma
1 Timo Schouten 1 Jayden Koeleman
1 Denzel Inia
2 Mike Bédorf 2 Jelle Schirrmann
2 Twan Romein
3 Lex Baard 3 Thijs Ooijevaar
3 Friso Pietersma
4 Teun de Greeuw 4 Dylano Beuving
4 Mark van der Haar
5 Jorn Bleeker 5 Kevin Bot
5 Youri de Roo
6 Rénald Damhof 6 Koen Leek
6 Daan Beemster
7 Daan Zweet 7 Nick Rijkhoff
7 Job Vellenga
8 Rens Klein






E pupillen teams










e1 e2 e3 e4
E5
Coach: Ger Bakker Coach:Pieter wit Coach J van Meeteren coach John Wilcke
Coach Stephan Smit






Bart Bakker Dejan de Boer Lance v.d willigen G. Rico Lucken
Wouter van Diepen
Daniel Meijers Finn de wilde Reinier Hummel tim heemskerk
Tim Rijkhof
Bas Overboom Jurgen Schipper Rens Lakeman Danny Kraakman
Timo v.d Bergh
Boyd Rozendaal Joey Wit Joey Ootes Milan Fine
Hidde Rinkel
Bas Velt Patrick Van Bruggen Olav Van Meeteren Biko Karsten
Ian Oudeman
Patrick van Bruggen Sam Van Der Haar Jeremy Zuurbier Brent Wilcke
Max Ligthart
Stan Hartog Thijs visser Lars Boonstra Chris Hartog
Nick Huisman
Daniel Bot Evin Shaeia Luc Bakker Martijn Poland
Jonas Smit
Melvin Bakker Mike Bakker Noa Kuiper Wouter Wester
Yoram Dam

 

D-junioren Teams














D1
D2
D3
d4








Coach Gert-jan Stolwijk
Coach: Ronald Wallaart
Coach:Bob roozendaal
Coach: Arnold Loos








Lars Deen Pim Stolwijk Jasper Groot Timo Jak
Tom Schneider Roy van der Willigen Gatsonides Gyanno Jansen Luuk Jongejan
Ruud Broers Mike Schilder Joris Smit Mark Bleeker
Nick Bleeker Djen Toorenburgh Dylan Wit Jonne van Meeteren
Niels Dekker ** Pim Hoogland Gijs Manshanden Jan Starmans
Andor van den Bergh Thomas Leek Sem Roozendaal Rens Commandeur
Roan Bakker Micha Schoen Jason Meure Dennis Boots
Tycho Leyenaar Micha Bot Rohit Mangal Bas Bakker **
Joep Salman Nick Schoenmaker ** Tom Bakker Robbert Louter






Max Nes








d5
d6
d7




Coach Selectie
Coach Selectie


Coach : Frank Schoenmaker








Marijn Ruiter Nick Bakker

Axl Langedijk Jesper Roseboom Dave Romein

Davi Ootes Zino Snel Noël Wallaart **

Mike van der Jagt Damian Inia Sim Schouten

Jordy Bernard Dean Roozendaal Juan Roos

Stefan Tool Daniël Scholtens Ian Sieben

Thomas van der Beek Jelle Stam ** Jesse Heddes

Bram Schouten Jelle van Baar Tim Moeijes

Tristan Loos ** Thijs Groot Justin Stuijt

Remco Schoenmaker Kars Conijn



Tim Groot





 

D-junioren Teams














D1
D2
D3
d4
Coach Gert-jan Stolwijk
Coach: Ronald Wallaart
Coach:Bob roozendaal
Coach: Arnold Loos








Lars Deen Pim Stolwijk Jasper Groot Timo Jak
Tom Schneider Roy van der Willigen Gatsonides Gyanno Jansen Luuk Jongejan
Ruud Broers Mike Schilder Joris Smit Mark Bleeker
Nick Bleeker Djen Toorenburgh Dylan Wit Jonne van Meeteren
Niels Dekker ** Pim Hoogland Gijs Manshanden Jan Starmans
Andor van den Bergh Thomas Leek Sem Roozendaal Rens Commandeur
Roan Bakker Micha Schoen Jason Meure Dennis Boots
Tycho Leyenaar Micha Bot Rohit Mangal Bas Bakker **
Joep Salman Nick Schoenmaker ** Tom Bakker Robbert Louter






Max Nes








d5
d6
d7


Coach : Frank Schoenmaker
Coach Selectie
Coach Selectie










Axl Langedijk Marijn Ruiter Nick Bakker

Davi Ootes Jesper Roseboom Dave Romein

Mike van der Jagt Zino Snel Noël Wallaart **

Jordy Bernard Damian Inia Sim Schouten

Stefan Tool Dean Roozendaal Juan Roos

Thomas van der Beek Daniël Scholtens Ian Sieben

Bram Schouten Jelle Stam ** Jesse Heddes

Tristan Loos ** Jelle van Baar Tim Moeijes

Remco Schoenmaker Thijs Groot Justin Stuijt

Tim Groot Kars Conijn



 

geplaatst op 16-12-2012