HOME    |    CONTACT & ROUTEBESCHRIJVING    |     WEBSHOP

WOGNUM

logo sv spartanen
Trekhaken.nl
sponsorkliks

Onze Subsponsoren:

installatieburo-j-kamp

Sponsoren:

transportbedrijf-c-zwaan

Gezocht nieuw bestuurslid sponsorzaken met ingang van seizoen 2015-2016.

Sponsorgelden zijn voor de s.v. Spartanen belangrijk om een aantrekkelijke vereniging te zijn voor onze leden. Denk hierbij aan onze hoofdsponsor, subsponsors, kleding sponsors (bijna alle leden van de s.v. Spartanen spelen in kleding van de vereniging), bordsponsors en overige sponsors die een bijdrage aan de vereniging leveren. Ons huidig bestuurslid sponsorzaken wil aan het einde van dit seizoen stoppen met zijn bestuurswerkzaamheden. Om die reden zijn wij zijn met ingang van het seizoen 2015-2016 op zoek naar een man/vrouw die de sponsorcommissie verder wil vormgeven. Wij denken aan iemand met commerciële kwaliteiten die zowel beleidsmatig als uitvoerend werkzaamheden oppakt voor onze vereniging.

Bent u die man of vrouw die deze handschoen wil gaan oppakken of weet u iemand die geschikt is en tijd vrij wil maken om dit te gaan doen? 

Voor verdere info: jack.stam@me.com

Wij gaan graag met u in gesprek om te komen tot een juiste invulling van taken.

Vriendelijke groet,
Jack Stam 

geplaatst op 22-1-2015