HOME    |    CONTACT & ROUTEBESCHRIJVING    |     WEBSHOP

WOGNUM

logo sv spartanen
Trekhaken.nl
sponsorkliks

Onze Subsponsoren:

de-hypotheker

Sponsoren:

de-greeuw

Spartanen heeft nieuwe hoofdsponsor

Na het faillissement van onze hoofdsponsor aan het begin van dit kalenderjaar moest Spartanen op zoek naar een nieuwe sponsor voor het 1ste elftal (tevens hoofdsponsor van onze vereniging). In februari werden de eerste contacten al gelegd tijdens informele bijenkomsten. Martin en Frank Bédorf hebben beiden een verleden als eerste elftal spelers bij onze club. Wij zijn enorm blij dat zij met hun bedrijf de nieuwe hoofdsponsor gaan worden. Zij gaan dit voor minimaal vijf jaar doen. Vanavond (maandag 23 april) hebben wij de informele contacten concreet gemaakt en hebben wij een mondeling akkoord bereikt. T.z.t. zullen wij uiteraard op officiële wijze de contracten gaan tekenen. Cartal zal de naam worden op de shirts van ons 1ste elftal.

Cartal- Rijsbergen is de officiële naam van de nieuwe hoofdsponsor.
Cartal-Rijsbergen is een groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werkplaats-equipment. De grossiersketen heeft 17 vestigingen in Noord en Zuid-Holland. Het hoofdkantoor van Cartal-Rijsbergen is gevestigd in Amsterdam.

Namens het bestuur van de s.v. Spartanen

Peter Molenaar en Jack Stam
geplaatst op 24-4-2012