HOME    |    CONTACT & ROUTEBESCHRIJVING    |     WEBSHOP

WOGNUM

logo sv spartanen
Trekhaken.nl
sponsorkliks

Onze Subsponsoren:

installatieburo-j-kamp

Sponsoren:

de-greeuw

Wijziging wedstrijdsecretaris Voetbal

Ronald Wallaart stopt na vele jaren met zijn functie van wedstrijdsecretaris. Ronald kwam bij onze vereniging in het seizoen 2007/2008. Vele jaren heeft Ronald het wedstrijdsecretariaat van onze voetbalafdeling verzorgt. Vele veranderingen vanuit de KNVB heeft hij binnen onze vereniging begeleid. Met zijn service gerichte insteek en nauwkeurige werkwijze heeft hij er mede voor gezorgd dat onze voetballeden wekelijks hun wedstrijden konden voetballen.

Wij danken Ronald voor zijn jarenlange enorme inzet! Het siert Ronald dat hij voorlopig op de achtergrond nog beschikbaar is om zijn opvolger goed in te werken en advies te geven waar nodig.

Het wedstrijdsecretariaat wordt vanaf nu ingevuld door Michael Dekker. Wij zijn heel blij dat Michael bereid is deze functie wil oppakken. Michael is bereikbaar via voetbal@spartanen.nl.

geplaatst op 25-12-2016