HOME    |    CONTACT & ROUTEBESCHRIJVING    |     WEBSHOP

WOGNUM

logo sv spartanen
Trekhaken.nl
sponsorkliks

Onze Subsponsoren:

installatieburo-j-kamp

Sponsoren:

de-greeuw

Prijsuitreiking DEEN Jeugdsponsoractie

Gisterenmiddag, 7 november waren we door dhr. Spaans van DEEN Wognum om 16:00 uur uitgenodigd voor de grote prijsuitreiking van de DEEN Jeugdsponsoractie.Na wekenlang munten voor onze vereniging verzameld te hebben, was het nu tijd om de prijzen uit te reiken.

De voorzitters van onze sportafdelingen, Renée (Handbal) en Peter (Voetbal) kregen van dhr.Spaans een hele mooi cheque overhandigd met een nog veel mooier bedrag van 

€ 1.491,99

Dit prachtige bedrag zullen wij de komende tijd gaan besteden aan het doel dat aan deze sponsoractie was verbonden: Nieuwe elektronische scoreborden voor zowel het handbalveld als het A-veld van de voetbal.
Wij willen middels deze weg DEEN supermarkten nogmaals enorm bedanken voor deze mooie bijdrage voor onze vereniging.

Evenementencommissie s.v. Spartanen

geplaatst op 8-11-2015